Mobilní hazardní hry pokračují v růstu

Nový koronavirus změnil globální prostředí online hazardních her. Pandemie ukončila provoz kamenných kasin a dalších zařízení pro online hazardní hry, což otevřelo okna pro provozování online hazardních her.

Pozemní kasina utrpěla masivní pokles příjmů kvůli vládním omezením uvaleným na omezení šíření nového koronaviru.

Absence kamenných kasin a dalších kamenných hazardních institucí podpořila rostoucí vliv online hazardních her. Mobilní hazardní hry a vyšší rychlost internetu přispěly k růstu online hazardních her. Mobilní hazardní hry jsou jedním z nejrychleji rostoucích odvětví, u kterých se očekává, že v příštích několika letech dojde k masivnímu růstu.

Pozemkové hazardní hry zaznamenaly masivní pokles příjmů, když byla zavedena uzamčení. William Hill nedávno kvůli šíření viru uzavřel 119 prodejen. Uzavírka se dotkla téměř 300 zaměstnanců společnosti.

Očekává se, že příjmy z mobilního sázení porostou

Zastavení sázkových kanceláří ve Spojeném království připravilo cestu pro růst online sázkových kanceláří. Kvůli pandemii se na trhu začaly objevovat mobilní sázkové aplikace. Mobilní hazardní hry představují nejpohodlnější místo pro hazardní hry pro hráče. Mobilní hazardní hry a zvyšující se počet mladých hráčů přispívají k popularitě online hazardních her.

Zpráva Asociace Fantasy Sports & Gaming Association uvádí, že 82,5 procenta všech příjmů ze sportovních sázek v New Jersey pochází z mobilních a online sportovních sázek.

Online hazardní hry se odhadují na zhruba 90 miliard dolarů. Studie odhalily, že sportovní sázení bude dominovat odvětví online hazardních her v zemi.

Experti odhalili, že 72 procent celkového objemu sázek ve státech s regulací v budoucnu poroste. Odvětvové statistiky Gambling Commissions od října do září odhalily hrubý výnos z online hazardních her v tomto odvětví.

Od dubna do března dosáhl hrubý výnos z online hazardních her 2,1 miliardy GBP.

Internetové hry stále získávají na popularitě

Nový koronavirus prokázal růstový potenciál tohoto odvětví a s rozvojem technologií se v mnoha zemích upevnily mobilní hazardní hry. Lidé směřují k digitalizaci. Hazardní průmysl se potřeboval přizpůsobit rychlému růstu hazardního průmyslu.

Mobilní sázení souvisí s téměř každou formou hazardu. Očekává se, že online sportovní sázení poroste kvůli obnovení velkých sportovních událostí. Mobilní hazardní hry jsou novým trendem. Kasina se předhánějí ve výrobě online aplikací pro hazardní hry, aby uspokojila poptávku odvětví.

Pandemie nového koronaviru je největším přispěvatelem k nárůstu mobilního hazardu. Pobyt v domovském mandátu vlády uvěznil lidi v jejich domovech, kde nemají kromě mobilních telefonů žádnou zábavu.

Vývoj mobilních telefonů vše změnil. Mobilní hraní se stalo trendem během měsíčních prodloužených výluk. Globální trh s online hazardními hrami dospěl k závěru, že Evropa zůstane největším trhem s online hazardními hrami, následovaná USA. Změna výhledu v online hazardu v USA podpoří globální trh s online hazardními hrami.